Adonisi përqafon me dashuri vajzat, Teuta ‘shkrihet’ kur i sheh

Teuta Krasniqi është një prej aktoreve më të njohura kosovare.
Ajo komentohet shumë sidomos për jetën e saj private, ku tani është e martuar dhe ka dy vajza nga dy martesat e saj, përcjell ORAinfo.

Teuta nuk mungon asnjëherë me postime të ndryshme nga jeta e saj private dhe profesionale.
Sot, ajo kapublikuar një foto ku shihet Adonisi duke i përqafuar vajzat e ajo u ka treguar sa i do.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *