Edhe Xeni i ka dy fjalë për Shyhretën e Motrat Mustafa, ja çka iu thotë

Shkëlzen Jetishi – XeniMosmarrëveshja e Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit bëri bujë.

Atë e komentuan të gjithë dhe u bë pothuajse top temë ditëve të fundit.Këngëtari nga Gjakova, Shkëlzen Jetishi-Xeni në një emision u pyet se çka mendon lidhur me mosmarrëveshje të tyre.

Ai tha: ‘Unë nuk kam pasur një rast të tillë kështu por ndodhin këto gjëra unë mendoi që Shyhretja është një yll i madh dhe do ta zgjidhte në mënyrën me të mirë të mundshme’.

Ndryshe, Xeni së shpejti do publikoi projektin e tij të ri muzikor pas bashkëpunimit me Gold AG, ‘Jam Gjakova‘.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *