Meda i dashuruar marrëzisht në nusen e tij, kështu e shikon ai

Meda e Lulja e shfaqin hapur admirimin që kanë për njëri tjetrin.
Meda dhe Lulja përherë shfaqen shumë të lumtur në publik. Sa herë që shihen sa bashku, duket qartë kimia që kanë mes vete.

Epo, jo rastësisht janë bashkë, janë të martuar, e madje edhe i kanë katër fëmijë.
Meda e Lulja e shfaqin hapur admirimin që kanë për njëri tjetrin. Këngëtari disa herë e ka shprehur publikisht dashurinë për bashkëshorten bukuroshe, shkruan “Kosovarja”.

Çifti së fundi patën një eksperiencë ndryshe, pasi u prezantuan në një sfilatë mode, ku shkëmbyen këtë shikim goditës, të shoqëruar me një buzëqeshje të madhe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *