Albërie Hadërgjonaj pranon lidhjen me politikanin e njohur, po jamse bashku me B…(FOTO)

Albërie Hadërgjonaj mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por edhe më të komentuara në media. Herë është përfolur se ajo është në një lidhje me një politikan e herë të tjera është thënë se është në një lidhje me biznesmen. E ftuar sot në “E diell”, Albërie foli për herë të parë mbi këto thashetheme duke u shprehur se njerëzit duhet të kuptojnë që ajo është e lumtur me atë që bën dhe në jetë nuk ka ecur falë dikujt.

“Ata njerëz që rrinë dhe komentojnë se kam një politikan, një biznesmen, jam imorale, pse i kam bërë operacionet apo si flas ashtu në TV, duhet të kuptojnë që secili në jetë duhet të bëjë atë që ndjehet mirë dhe të jetë i lumtur me atë që bën. Unë në jetën time nuk kam ecur falë krahëve të askujt, përveçse zërit tim që ma ka dhuruar Zoti si diamant dhe që e kam vënë në punë duke mbajtur shumë njerëz”, u shpreh Albërija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *