REAGIMET PAS PREMTIMIT PËR ‘TARAMELEN’/ Alketa Vejsiu nuk mban dot lotët, i prek të gjithë në emision

Nisma e Alketa Vejsiut për të ndihmuar Xheision Baftin, vogëlushin e njohur si “Taramelja”, nuk u prit mirë nga të gjithë.
Disa e mbështetën moderatoren, por të tjerë komentuan se nuk ka gjetur mënyrën e duhur për ta ndihmuar.

Me të filluar “Piter Pan”, mbrëmjen e sotme, Alketa dha një fjalim emocionues dhe u përlot.
“Une kam jetuar ne nje shtepi qe fuste uje, u rrita me besimin dhe deshiren e madhe per te bere dicka te mire per jeten time, punova edhe ja dola.

Kam degjuar nga te gjitha dhe nuk e kuptoj pse ky reagim, ne jemi nisur nga nje gje shume e mire”, u shpreh Alketa me lot në sy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *