S’kanë fund telashet për Arbana Osmanin, pas aksi dentit në Bllok dhe plazhit në Borsh i ndodh e papritura

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të njohura në Shqipëri, e cila së fundmi është ndarë nga bashkëshorti i saj.

Disa ditë më parë ajo u përfshi në një aksi-dent, ndërsa në foto shfaqej përkrah saj edhe i dashuri Eduart Grishaj, ndërsa është kthyer nga pushimet në Borsh.

Por, me sa duket s’kanë fund telashet për Arbana Osmanin.

Sot ajo shfaqet në makinën e saj tip “BMW”, por me një fytyrë të mërzitur.

Për më shumë shihni fotot e mëposhtme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *