Zbulohet! Ja dashuria e Edon Zhegrovës

Edon Zhegrova ka filluar të ‘këndellet’ në aventurën e tij të re te Baseli.
Mesfushori i talentuar i Kosovës është duke luajtur në ndeshjet e fundit të klubit të madh zviceran, shkruan Zëri.info.

Madje, në ndeshjen ndaj Grasshoppers, Zhegrova luajti 75 minuta, ku edhe u shpall ‘ylli i ndeshjes’.

View this post on Instagram

My new baby girl 🐯#amg 🔥😍🙏

A post shared by Edon Zhegrova (@edonzhegrova10) on

Së fundmi, permes rrjeteve sociale, ai ka konfirmuar se ka blerë një veturë të re luksoze
Ish-futbollisti i Prishtinës dhe Flamurtarit po vazhdon ta ekspozojë veturën e re, teksa së fundmi ka publikuar një video me të duke vozitur në Zvicër./Zëri.info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *