Kështu e këndon ‘Taramelja’ këngën e Gold AG dhe Shyhrete Behlulit (Video)

Reperi Gold AG ka postuar në rrjetin social “Instagram” një video mjaftë të embël , ku shihet Xheisoni Bafti duke e kënduar këngën “Vëlla e motër” të Gold AG dhe Shyherete Behlulit .
Ky është postimi I plotë nga Gold AG

Xheison më ka përshëndet me këngën që e ka qejf ❤️ Unë i them se e kam shumë xhan dhe është fëmija i vetëm që më len para tv 🇦🇱 Mezi pres me t’taku ma i miri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *