Momenti kur djaloshi me ngjyrë emocionohet kur e takon reperin Mozzik (Video)

Reperi Mozzik, i cili aktualisht po jeton në Zvicër ku dhe po zhvillon karrierën e tij muzikore ka bërë një gjest mjaftë emocional shkruan veqshqip info.
Reperi ka ndalur veturën dhe ka surprizuar fansin e tij me ngjyrë, ku ka biseduar me të, aty vërehet se si fansi emocionohet gjatë bisedës me reperin Mozzik./veqshqip info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *