Adrola Dushi ‘shemb’ rrugët e Manhattanit me fustanin e shkurtër

Adrola Dushi duket joshëse derisa pozon me fustan të shkurtër rrugëve të Manhattanit.
Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi po vazhdon karrierën e saj në Amerikë, shkruan lajmi.net.

Gjatë realizimit të disa fotografive në Manhattan ajo ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve derisa me fustanet që ka veshur duket joshëse.
Adrola në Instagram është aktive dhe me fotot që poston e shfaqur në mënyrë tejet natyrale pranon gjithmonë fjalë pozitive nga ndjekësit.

Ajo madje së fundmi ka nënshkruar me kompaninë prestigjioze atje, atë “Wilhelmina Models”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *