Dikur ishte kështu sot i ka bërë milionat! A e njihni? – Ja cila këngëtare e njohur është kjo

Sahidja është shumë e dashur për publikun.

Ajo është ndër këngëtaret më të njohura dhe mjaft e kërkuara në mbarë trojet shqiptare, por, jo e vetme që nga dita e parë kur filloi të merret me muzikë atë gjithmonë e keni parë bashkë me motren e saj shkruan rtv21

Bëhet fjalë për Sahide Mustafën, e cila bashkë me Safeten në çdo paraqitje që bëjnë, duken bukur dhe të rregulluara deri në detaje.
Por, krahas ditëve të sotme, Sahidja edhe vite më parë ishte dukur bukur, ndonëse me stil shumë më ndryshe se sa sot. Kjo shihet edhe në disa fotografi të relizuar vite më parë.

Edhe pse me një model të flokëve më ndryshe, këngëtarja duket se tiparet e fytyrës nuk i kanë ndryshuar shumë.
Projekti i fundit i Shyhretes mban titullin “Cika e nanes”, dhe është dedikim për nënën.

Ky projekt është pëlqyer mjaft shumë nga publiku në kanalin “YouTube” numëron mbi 6 milionë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *