Miliarderi iranian e harron Morenën, tani kapet mat me modelen e njohur shqiptare

Miliarderi iranian, SaSha Sobhani është i fiksuar pas femrave shqiptare. Pas lidhjes me Morena Tarakun, miliarderi iranian, Sasha Sobhani është bërë shumë i njohur në Shqipëri dhe shumë i komentuar në media. Pas ndarjes nga Morena, Sashës duket se i kanë ngelur fiksim vajzat shqiptare. Ditën e sotme miliarderi ka qenë në shoqërinë e super modeles shqiptare Vildane Zeneli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *