Moderatorja shqiptare bën deklaratën e fortë: Kosovarët të bëjnë për t’vjell

Moderatorja dhe blogerja e njohur kosovare Argjira Spanca ka qenë e ftuar pasditen e djeshme në emisionin ‘Thumb’.

Ajo këtë sezon televiziov është bërë pjesë e emisionit të njohur ‘E diell’.

Moderatorja është pyetur nga gazetarja se nëse i pëlqejnë më shumë djemtë nga Kosova apo nga Shqipëria dhe përgjigja e saj i ka habitur të gjithë.

‘S’po dua të ofendoj më shumë, por mendoj se djemtë më të bukur janë në Prishtinë. Por qesh gjithmonë me shoqet e mia se në Tiranë kur të ngucin përdorin fjalë shumë të ëmbla, në Kosovë dinë me të nguc shumë, me fjalë banale domethënë të vjen për të vjellë kur të ngucin atje. Këtu është tepër cute dhe ndonjëherë më qeshet se ngjan shumë ndryshe’, ka thënë Argjira.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *