Reagimi i Feros kur u dha lajmi se Arbenita është shtatzënë

U mjaftua një shaka e Arbenita Ismajlit në “Instastory” disa muaj më parë duke mbajtur dorën e saj te barku dhe lajmi që ajo ishte shtatzanë mori dhenë

Edhe pse çifti e hodhi poshtë këtë aludim të fansave, Fero rrëfeu ndjesinë e tij kur mori vesh lajmet.

“Kur e kam parë këtë lajm kam qeshur. Nuk më zuri frika sepse është shumë normale që kjo të ndodhë për të gjitha çiftet e showbizit. Edhe pse jam i ri, sërish jam i përgjegjshëm”, shpjegoi reperi në “E diell”

U duk fare qartësisht sportiviteti më të cilin Fero e kishte përjetuar këtë situatë të cilën ai e vazhdoi më tej duke shpjeguar se: “Nuk është koha ime tani që të bëhem prind, kam nevojë të fokusohem në karrierë, tek fansat e mi, tek njerëzit që duan ta dëgjojnë muzikën time. Unë nëse vendos të bëhem baba, nuk do kem mundësi të merrem me të gjitha këto, ndaj tani për tani jam i fokusuar vetëm në karrierë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *