Ekskluzive: Loredana Zefi i kthen parat plakës përmes Tomë Gashit live në emision

Këtë të diele mysafirë në emisionin “Kojshia show” ishin: Sami Kurteshi deputet i Vetëvendosjes dhe avokati Tomë Gashi që njëherit është edhe avokat i Loredanës.
Loredana përmes moderatorit Sadri Imeri i dorëzoi parat avokatit Tomë Gashi që ai tja kthej plakës zvicrane.
Për më tepër ndiqeni emisionin më poshtë nga min 25:40 sec.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *