Madonna ka një përgjigje për ata që e kritikuan në Eurovizion

Performanca e Madonna-s në Eurovizio mori kritika të shumta.
Madje edhe pjesmarrja e saj në këtë edicion ishte me pikëpyetje në fillim.

Por, interpretimi dhe vokali i saj në skenë la shumë për të dëshiruar, çka mori jashtëzakonisht kritika të ashpra.
Megjithatë, 60 vjeçarja nuk vendosi të hesht, por as të flas shumë.

Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj Instagram, derisa shihet duke mbyllur veshët më duar e ku shkruan: “Madame X nuk e dëgjon të keqen”./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *