Arjan Çanit I Pengon Emri ‘Allah’ I Thotë Të Ftuarit: Pse Thua Allah Ti ? (Video)

Si çdo herë edhe këtë javë ka pasur debat televiziv në emisionin “Zonë e Lirë” në tv klan.
Kësaj radhe analisti i njohur i këtij emisioni Arjan Curri, ka pasur një debat me anëtarin e Partisë Demokratike të Shqipërisë Ervin Salianji.
Gjatë bisedës mes tyre analisti Curri, i cili është edhe teolog e ka përmendur emrin Allah në emision dhe pas kesaj edhe Arian Cani reagoi ne kete menyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *