Vajza e Blendi Fevziut qenka bërë YLL dhe vetëm Luana Vjollca pati të drejtën ta komentojë atë! Ja ç’i tha (Video)

Blendi është një nga personazhet publikë më aktivë në rrjetet sociale dhe detajet nga jeta e tij si baba nuk i ka kursyer. Atë e shohim shpesh herë në udhëtime të ndryshe dhe jo rrallë herë publikon foto me vajzat e tij. Së fundmi Blendi ka shkuar me pushime në Turqi me familjen dhe nga atje ka postuar një foto me vajzën e madhe.

Vajza e Blendit ka tërhequr menjëherë vëmendjen pasi është rritur shumë dhe bukuria e saj ka mahnitur edhe Luana Vjollcën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *