Gresa publikon foton e fustanit më të bukur të dasmës që do ta shes

Gresa set fustanet për bamirësi.

Këngëtarja e mirënjohur, Gresa Behluli mbrëmë bëri të ditur se do t’i shesë të gjitha fustanet e saj dhe paratë e mbledhura nga shitja e tyre do t’i dhurojë për bamirësi.

E pak më parë, Gresa filloi me publikimin e imazheve të fustaneve në instagram, për të cilat njoftoi mbrëmë përmes një postimi, shkruan rtv21.tv

“Fito nje fustan dhe NDIHMO!”, shkroi Gresa në instagram, krahas dy imazheve, në të cilat duket për mrekulli me fustan të kuq.

Gresa Behluli në muajin mars i ka dhënë fund beqarisë, ajo ka kurorëzuar dashurinë e saj 10-vjeçare me martesë.

Kujtojmë se në kanagjegjin e Gresës, ajo dhe Shkurta kanë promovuar duetin e tyre më të ri, kushtuar nënës dhe bijës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *