Kjo është super vila e Rihannas në Londër

Rihanna ka jetuar në mënyrë sekrete në Londër për më shumë se një vit dhe kjo ka qenë super villa e saj, të cilën tani thuhet se ajo do ta lëshojë me qira për 16 mijë funte në javë
Këngëtarja Rihanna (31), dje ka treguar se ajo ka jetuar për një vit në Londër dhe atë për më shumë se një vit.

Ylli ka thënë se ajo ka dal “tërësisht e maskuar” dhe ka shijuar të qenit anonime në qytet, por kjo ka ndodhur pasi që nuk ka treguar se ku është duke jetuar në Londër dhe në cilën zonë.
Mail Online ka shkruar sot se vila me shtatë dhoma gjumi me pjesë ekskluzive që gjendet në Londrën Veriore, ka vlerën e 30 milionë funtave, transmeton GazetaExpress.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *