A po agjëron Shkurta dhe burri i saj, e zbulon vajza e tyre (Video)

Shkurte Fejza është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.
Ajo është shumë e përfolur këtë kohë ne media e në publik, shkruan ORAinfo.

Janë vajzat e saj, Besiana e Agnesa ato që po komentohen shumë.
Besiana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *