Ansi feston ditëlindjen, kjo është surpriza që ia ka bërë Sinani së bashku me Andrrën

Ditëlindjen janë gjithmonë data të rëndësishme.
Sot ka qenë një ditë e veçantë dhe feste në familjen e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha.

Djali i tij Ansi ka mbushur 3 vite jetë dhe nuk kishte si të mungonte urimi dhe fjalë të zgjedhura nga këngëtari, shkruan Indeksonline.
“Ti je dielli i jetës sime, burim i pashtershëm lumturie…Gëzuar ditëlindjen arsyeja e ditëve të mia!” ka shkruar Sinani.

Sinani dhe bashkëshortja e tij, Andrra me këtë rast kanë përgatitur edhe një festë madhështore për fëmijën e tyre të vetëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *