Meda na prezanton me pasurin e tij, e falënderon Zotin

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një prej çifteve më të përfolura në publik e në media.
Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve, shkruan ORAinfo.

E së fundi Meda ka publikuar një foto të fëmijëve të tij, të cilet gati janë bërë për martesë.
“Pasurija ime, o Zot faleminderit”, e ka përshkuar foton Meda. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *