Zaimina del të rrezitet në oborr me vajzën, reklamon shtëpinë e saj luksoze

Ajo është femra më e komentuar e show-bizzit.
Zamina Vasjari këtë fundjavë po relaksohet në shtëpi bashkë me vajzën.

Zaimina Vasjari ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet pranë pishinës, shkruan lajmi.net.
Këngëtarja po relaksohet duke marë rreze dielli bashkë me vogëlushen e saj Khloe, në pishinë.

Në këto fotografi, Zaimina dukej në top-formë, ndërsa mbishkrimi që ia la njërës prej tyre ishte “Asgjë nuk të bën të ndjehesh më mirë se shtëpia”.
Për ndryshe, këngëtarja ka lënë pas angazhimet në muzikë dhe po kujdeset për vajzën. Keto pamje tregojne gjithcka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *