Big Mama na prezanton me ‘vjehrrën’ e saj, kjo do t’ju befasojë

Big Mama është shumë e pëlqyer shqiptare.
Ajo u bë shumë e njohur sidomos në këtë kohën e fundit pas ndërhyrjeve që pati në trup e që bëri të duket krejt ndryshe, përcjell ORAinfo.

Big Mama tani vazhdon të paraqitet gjithmonë e më tërheqëse.
Ajo këtë kohë po qëndron në Turqi dhe nga atje po publikon imazhe të shumta

Sot, ajo ka publikuar një foto me një grua të cilën ajo po e quan vjehërr mirëpo kjo duket se kjo është një shaka e radhës nga Big Mama./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *