Adoleshentja i Çmend të gjithë në mbrëmjen e maturës, shpenzime marramendëse

Një adoleshente vodhi shfaqjen e mbrëmjes së maturës së shkollës së saj, teksa mbërriti në feste me një Rolls Royce Phantom të shkëlqyeshëm – të mbuluar me më shumë se katër milionë kristale Swarovski.Isha Sanah Akhtar, 16 vjeçe, nga Blackburn që bëri një hyrje spektakolare, me makinën që kushtonte 500 paund për tu marrë me qira jo më shumë se 15 minuta.

Ajo gjithashtu , për të rënë në sy kishte veshur një fustan mahnitës me ngjyrë blu dhe gri, që kushtonte 260 paund. Madje adoleshentja pagoi 300 paund kameramanin që ta filmonte atë që në momentin kur ajo bëhej gati për festën dhe në momentin kur doli nga makina e mbuluar me kristale, iu shtrua tapeti i kuq.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *