Dashurohet Leonora Jakupi, ja mashkulli që ia mori zemrën

Është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.
Leonora Jakupi është përfolur shumë për jetën e saj private por gjithnjë është treguar hermetike sa i përket dashurisë.

Por ajo e ka pranuar se është e dashuruar “që moti” ndërsa ka folur edhe për planet e saj për martesë.

“Nuk e di por për momentin nuk kam plane dasme. Dasmat asnjëherë s’më kanë pëlqyer se je në qendër të vëmendjes. Çifti s’kënaqet, ata që vijnë në dasëm kënaqen më shumë, ndoshta s’bëj dasmë fare”, u shpreh këngëtarja.

Por edhe nëse bën, Leonora do ndjekë disa tradita të dasmave shqiptare dhe këtë e pranoi edhe në intervistë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *