Jeton me vjehrrën, Shakohoxha ‘tu.rpëron’ dhe sikletos moderatoren dhe i nxjerr se.kretin

Të gjithë bëhemi kuriozë dhe shpesh herë duam të mësojmë mbi jetën private të personave publikë.

Përjashtim nuk do bënte as moderatorja e sportit Vilma Masha.

Moderatorja Masha kurorëzoi lidhjen e saj një vit më parë me partnerin, të cilin preferoi ta mbante sekret dhe tashmë jetojnë bashkë.

Por sot e ftuar në puntatën e fundit të “E diell”, Masha u thumbua nga moderatorët për të zbuluar ndonjë detaj nga jeta e saj private.

Ajo u pyet se si është të jetosh me vjehrrën në vitin 2019 dhe tha se trajtohet si vazja e shtëpisë atje.

Deklarata e moderatores:

Të jetosh me vjehrrën në 2019-n në të njëjtën shtëpi, është krejt ok. Ajo më trajton si vajzën e shtëpisë dhe kam marrëdhënie shumë të mira me të”.
Menjëherë pas kësaj deklarate ndërhyri Shakohoxha duke zbuluar një detaj nga jeta e saj.

Deklarata e Shakohoxhës:

Aq të mira i ka marrëdhëniet Vilma me vjehrrën, sa kur ha drekë të puna dhe shkon në shtëpi, i vjen aq turp dhe ka aq frikë sa thotë nuk kam ngrënë dhe ha sërish”.
Kjo shaka e Shakohoxhës shkaktoi të qeshura në sallë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *