Unikkatil dhe Mozzik “kallin” Shqiptarinë e “dridhin” Serbinë me këngën e re

Dy reperët shqiptar, Unikkatil dhe Mozzik kanë bashkuar forcat për të sjellë një bashkëpunim.

“Shqiptar”, mbanë titullin kënga e tyre e përbashkët, teksa sot u lansua në kanalin Youtube.

Kjo këngë është më motive patriotike dhe pritet të jetë një nga hitet e kësaj vere./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *