Fjolla i kundërpërgjigjet Milaim Zekës: Po të ishe aty, do të rritej ymri për 10 vjet

Fjolla Morina i është kundërpërgjigjur Milaim Zekës.

Pas koncertit të mbrëmshëm në Skenderaj, këngëtarja Fjolla Morina ka pranuar kritika të ashpra, shkruan lajmi.net.

Ndër ta ishte edhe Milaim Zeka ai i cili i ka thënë disa fjalë nëpërmjet llogarisë së tij në Facebook.

“Sa shume ka “arrite” Drenica?!!!Disa namuzeli, qe 1000 te zeza i kane ba dhe i bajne, me kane kritiku se gjoja une perdori fjalor banal. Shiheni kete foto nga koncerti ne Skenderaj, edhe hajde me thoni se a ke çare pa …E kush e ka organizu kete koncert edhe kush i ka ftu?!!!:, kishte shkruar Zeka.

Ndërsa Fjolla i është kundërpërgjigjur nëpërmjet një prononcimi për lajmi.net ku u pyet se si komenton akuzat drejt saj.
“Milaim e di që ti shumë kishe pas qef me kon aty se tu kish rrit ymri njo 10 vjet ma shumë, po nuk tu jep ajo knaqësi”, tha Fjolla për deputetin e Kuvendit të Kosovës, Milaim Zekën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *