I njihni tani, por shikoni si dukeshin vite më parë nëna dhe babai i Leartës

Drita Jakupi është nëna e Leartës,
e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme,

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale,
me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet me burrin e saj, disa vite më parë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *