Do të befasoheni, kaq vjeçe është “Sevgit” në jetën reale

Kjo është mosha e “Sevgit” në jetën reale, e cila njihet përmes servilit turk “Më fal”.

lkay Kaykun Atalay, aktorja e njohur turke apo siç njihet si “Sevgi”, nga seriali turk “Më fal” është njëra prej aktoreve më të pëlyera në Turqi.

Ajo në rol është nëne e tre fëmijëve, duket si një e moshuar, me shami në kokë dhe ecë shpesh duke çaluar.

Aktorja në jetën reale është shumë ndryshe nga ajo në serial, madje disa vështirë se mund ta njohin. Ilkay jashtë serialit është 47 vjeçare dhe aktualisht është duke jetuar në Stamboll, shkruan rtv21.

Aktorja përveç aktimit i kushton rëndësi edhe trupit të saj, Ilkay vazhdimisht poston fotografi ku shihet duke ushtruar, të njejtën kohë ajo është edhe një trajnere e fitnesit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *