Me këtë fustan, Shyhrejta rivalizon vajzën e saj Engjin

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që po bën shumë bujë në muzikën popullore shqiptare.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Sonte Engji dhe nëna e saj, Shyhetja prite të këndojnë se bashku në një dasmë.

Të dyja janë kujdesur që të duken sa me bukur për këtë mbrëmje.

E me fustanin që ka zgjedhur, Shyhretja po i bën konkurrencë edhe vajzës së saj. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *