Shumë ndryshe nga sot, ja si dukej dikur Teuta si zeshkane

Ajo është aktorja më e dashur për publikun.

Teuta Krasniqi është njëra ndër aktoret e suksesshme dhe mjaft të dashura kosovare.

Në fillimet e karries së saj si aktore, Teuta ishte zeshkane me flokë më të gjata, ndërsa, me kalimin e kohës ajo e ndryshoi disa herë stilin dhe ngjyren e flokëve.

Ndërsa, vitet e fundit Teuta u kthye në një biondine, që vazhdon të jetë edhe sot. Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të Teutes sa ishte zeshkane.

Aktorja 37 vjeçare, është shumë e angazhuar në punën e saj, gjithashtu ajo njihet edhe si një nënë tejet e përkushtuar e dy vajzave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *