Mes burrit dhe motrës, Nora zgjedh këtë emër për një arsye të fortë

Nora Istrefi kishte një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh mes Robert Berishës dhe Era Istrefit.
Nora Istrefi ishte e ftuar së fundi në rubrikën “Kë zgjedh”, të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, e në disa raste u vu në siklet pasi nuk dinte cilin emër ta thoshte.
Nora u pyet të zgjedh edhe mes bashkëshortit të saj, Robert Berisha dhe motrës, Era Istrefit, ku zgjodhi njërin duke treguar arsyen e fortë.

Për të mësuar përgjigjen e Norës, ndiqeni videon e mësipërme nga minuta 4:13. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *