Leonora sapo doli nga frizerja, ka bërë grimin dhe frizurën më të bukur

Leonora Jakupi vazhdon të mbetët ndër këngëtaret më të dashura pë publikun tonë.
Edhe pse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në zemrat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora shquhet për paraqitjet e saj, ku në shumicën e rasteve jemi mësuar ta shohim elegante.
Së fundmi ajo ka sjellur projektin më të ri muzikor, i cili duket se po pëlqehet nga publiku.
E sot Leonora ka publikuar një pamje në të cilën shihet se është veshur e rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *