Nxehet situata: Duda paralajmëron Gjilanin për Unikkatilin, zënka ka kaluar edhe në polici

Situata mes Dudës dhe Unikkatilit është nxehur tashmë shumë.

Reperi nga Gjilani sërish ka paralajmëruar për zënkë nëse Unikkatili këndon në qytetin e tij, por kësaj radhe e ka fyer rëndë dhe e kërcënoi sërish.

“Un sjom i Gilanit as Jabuq mo nqofse sante e lejoni at dhip me na sha midis Gjilanit… un sdu dhun as probleme po me ardh mem sha shpi tem ska shanc edhe plus ne tradhti saher qe sjom atje ju e shfrytzoni rastin.. pse nuk erdhet kurr sa kesh atje…!!?? Burrat nuk lajmrojn polici , sante e keni ndor veq ju ja kerkoni falje reperav gilani mu edhe Double G is ose sante e ne vazhdim ska me pas bir nane qe e shuk ket bela…. Amanet e keni Gilan sante mprezentoni mu shok dashur familjar sjom mo i atij veni qe ma lshoni me hyp ne bin sante at femen me trup tmashkullit…”, ka shkruar Duda në Instagram.

Për ata që nuk e dinë, Duda jeton në Londër dhe nuk gjendet në Kosovë, ndërkaq Unikkatili është I ftuar sonte në njërin prej klubeve më të mëdha në Gjilan./Prive.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *