Blerona merr vëmendjen e të gjithëve në stadiumin ‘Fadil Vokrri’

Blerona Zeqiri është një prej moderatoreve më të pëlqyera kosovare.
Ajo u bë pjesë e mediave në moshë shumë të re dhe që nga atëherë është shumë e përfolur, përcjell ORAinfo.
Është paraqitja e saj fizike dhe veshjet plot stil ajo që e dallon nga të tjerat.
Sot, Blerona ka shkuar ta shikojë ndeshjen Feronikeli – Milan, e me këtë pamje duket se e ka marrë vëmendjen e të gjithëve./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *