Grimeri shqiptar ia bën ‘terr’ miliarderes më të re në botë e demaskon keq

Kylie Jenner, ka festuar 22-vjetorin e saj të lindjes jo në një ditë por plot një javë të mbushur me luks.Së bashku me miq e familjarë, ajo ka udhëtuar drejt Italisë dhe ditëlindjen e saj e kanë pritur në një jaht lukzos në Capri.

22-vjeçarja ka festuar me alkool dhe muzikë në mes të detit, ku nuk mungonte shoqëria e saj, partneri Travis Scott dhe sigurisht familja.Edhe grimieri shqiptar Mario i ka uruar ditëlindjen miliarderes më të re në botë me një foto goxha të vjetër, ku mund qartë t’i dallojmë ndryshimet që Kylie ka bërë për gjatë viteve në fytyrë.

Ne nuk e dimë si do të ndihet Kylie kur të shohë veten e saj në adoleshencë me ndryshimet drastike në fytyrë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *