Ja e vërteta e lidhjes së supozuar ndërmjet djalit të presidentit Thaçi dhe Adea Pulës

Endrit Thaçi, djali i presidentit Hashim Thaçi, sot gjatë ditës është komentuar nga mediet kosovare se ka filluar një lidhje dashurie me këngëtaren Adea Pula.
Mirëpo, burime të afërta të lajmi.net pranë tyre bëjnë me dije se kjo lidhje është e supozuar dhe se mes tyre nuk ekziston asnjë lidhje e tillë.

Pra, sipas tyre lajmet nuk janë aspak të vërteta.

Në fakt, Endriti shpesh ka qenë temë e medieve për jetën e tij private, pasi është thënë se ka qenë në lidhje me modelen Drita Stublla dhe me aktoren Arta Nitaj, madje kjo e fundit pati pranuar këtë lidhje por Endriti nuk e konfirmoi kurrë./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *