Pas 7 vitesh martesë, ‘Polati’ ndahet nga gruaja super yll, 20 vite më e vogël se ai

Aktori turk shumë i dashur për publikun, i njohur nga seriali “Lugina e Ujqërve” ku luante rolin e “Polatit”, Necati Sasmaz është ndarë nga bashkëshortja e tij pas 7 vitesh martesë.
Necati dhe Nagehan Kasikci u martuan në vitin 2012 dhe janë prindër të një djali.

Lajmi i ndarjes së çiftit ka pushtuar mediat turke të cilat shkruajnë se arsyeja e ndarjes nuk është ende e ditur.

“Polati” është 20 vite më i madh se Nagehan dhe thuhet se arsyeja e ndarjes mund të jetë diferenca e tyre në moshë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *