Sinan Vllasaliu shfaqet me gruan, shikojeni sa e bukur është

Sinan Vllasaliu është këngëtarë i disa dekadave, për më tepër shumë prej nesh jemi rritur me këngët e tij.
Por kohën e fundi Sinani është shumë aktivë në rrjetet sociale, ai sot në llogarinë e tij në “Instagram” ka postuar një fotografi të gruas.

Ajo shfaqet shumë e bukur edhe në këtë fotografi që bashkëshorti i saj ka vendosur ta ndaj me publikun.
Aktualisht ata gjendën në pushime dhe duket se po ia kalojnë shumë bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *