Vallëzimi i Sinan Vllasaliut me bashkëshorten i le të gjithë pa fjalë

Këngëtari Sinan Vllasaliu është emër i mirënjohur, këngëtar shumë i dashur dhe prodhues i madh hitesh, shkuan “Kosovarja”.
Vllasaliu vjen kohë pas kohe me produksione që godasin shijen e publikut dhe e bëjnë atë edhe më të afërt me publikun.

Në jetën private, Vllasaliu jeton i lumtur në krahët e të shoqes, Teutës, ndërkohë që e përmbush e bija dhe dy fëmijët e saj, shkruan “Kosovarja”.
Teuta e Sinanit ende shumë elegante. Ajo bashkë me këngëtarin së fundi në një dasmë kanë vallëzuar së bashku dhe kanë lënë të habitur publikun me çdo lëvizje. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *