Çiljeta publikon momentin duke bërë namaz (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Çiljeta, ka disa muaj që tregon publikisht sa e do fenë myslimane.

Gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, artistja publikonte foto dhe video e mbuluar duke treguar se po falej dhe po agjëronte pasi kjo gjë e bënte të ndihej shumë mirë.

Çiljeta vazhdon me këtë zakon dhe sot ka publikuar momentin duke bërë namaz.

“Koha e ikindisë”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, edhe pak ditë pritet të publikohet bashkëpunimi i saj me Estton./Prive.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *