A flasin vajzat e Shyhretes me vajzën e Mahmut Feratit , ja e vërteta (FOTO)

Shyhrete Behluli dhe Mahmut Ferati janë dy këngëtarët më të dashur të muzikës popullore, kjo për shkak të bashkëpunimeve të tyre të mëhershme, shkruan “Kosovarja”.

Të dy si këngëtarë të këtij zhanri i kanë sjellë publikut hite të padiskutueshme.

Bashkëpunimet e tyre çdo herë pëlqeheshin shumë, madje ende dëgjohën me të njëjtin entuziasëm nga fansat e tyre besnik.

Por, pas disa kohësh gjithçka ndryshoi. Një arsye e fortë bëri që këngëtarët e njohur ti ndanin rrugët e tyre të muzikës.

Pas kësaj, u përfolën për një prishje edhe të kolegjialitetit,gjë e cila mbeti në heshtje nga të dy palët.

Sido që të ketë qenë puna raportet e prindërve të tyre nuk kanë ndikuar tek fëmijët e tyre.

Pasi që vajzat e Shyhretes dhe ajo e Mahmutit janë shoqe në instagram./Kosovarja/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *