Vajza e Shyhrete Behlulit me jetë luksoze, shihet me makina të shtrenjta

Në familjen e madhe të Shyhrete Behlulit secili anëtar i saj ka luksin të jetoj jetën siç do vet.

Ajo është nënë e pesë fëmijëve, tri vajzave dhe dy djemve të gjithë personazhe të njohura për publikun.

Ëngjëllusha është vajza e saj e cila ka trashëguar talentin e nënës dhe tashmë një këngëtare e suksesshme.

Ajo dallohet për stilin e veçantë dhe veshjet firmato e jetën luksoze që bën. Përveç që është e pasionuar pas dukjes e veshjes, ajo si duket është adhuruese e veturave.

Kjo pasi e shohim sa me një, sa me tjetrën veturë, duke pozuar në vende të ndryshme.

Nuk dihet realisht nëse këto vetura i ka të vetat apo veç sa për t’u fotografuar pranë tyre.

Por nuk përjashtohet mundësia që mund edhe të jenë, derisa dihet se bashkë me nënën e saj, Shyhreten fitojnë jo pak nga mbrëmjet, dasmat e ahengjet e shumta familjare gjithandej./Kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *