Blerim Destani refuzon në emision Bleona Qeretin: Jam i dashuruar dhe i lumtur, por shikoni si ja kthen Bleona…(Pamje)

Blerim Destani është një nga meshkujt shqiptarë për të cilin vajzat lënë kokën, por me siguri të gjitha tani do të zhgënjeheni kur t’ju themi se aktorit ja kanë rrëmbyer zemrën. Këtë Blerimi e ka pranuar sot, i ftuar në emisionin e Ermalit, kur një komentues në rubrikën “E pyeti Blerimin pse nuk martohet me Bleonën apo nuk ka aq para sa do ajo? “ Aktori është shprehur: “Unë jam i dashuruar dhe i lumtur”, por pas ksaj nuk ka munguar as reagimi i Bleonës, kur në rrjetet sociale ka befasuar të gjithë me statusin e saj, ku ka shkruar, Une dhe ti Blerim jemi shumë larg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *