Divorc pas 16 vitesh martesë, Arbana Osmani hedh pas shpine problemet. Dalin pamjet teksa argëtohet në club

Prej disa ditësh rrjetet sociale u “bombarduan” me lajmin se Arbana Osmani po divorcohet me bashkëshortin e vet. Por moderatorja ka publikuar një video në Instagram ku shihet se po argëtohet jashtë mase në një mbrëmje.

Ndërkohë që përflitet se moderatorja shqiptare po jeton vetëm me të birin tashmë dhe se bashkëshorti i saj Ardit Kero është ‘arratisur’ drejt Amerikës. Arbana duket se ka gjetur një mënyrë për ta kaluar sa më shpejt dhe me optimizëm këtë situatë.

Moderatorja shqiptare ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shihet teksa argëtohet duke kënduar në një festë. Me mikrofon në dorë, Arbana shfaqet duke kënduar së bashku me një mikeshën e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *