Video/ ‘Nuk kam ngrënë një javë’ habit me deklaratën e saj Bleona Qereti

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është shumë aktive në rrjetin social Instagram nga ku publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Por së fundmi ajo ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me foton e publikuar.Këngëtarja ka rrëfyer se për të mbajtur një formë të mirë fizike i është dashur që të rrijë një javë pa ngrënë. “Nuk kam ngrënë për një javë por jam e fortë la la la”, ka shkruar Bleona pranë videos ku shihet duke u ushtruar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *