A e mbani mend Robertin e “Familjes Moderne”, sot ai është rritur e është bërë burrë [Foto]

Të gjithë e mbajnë mend serialin e famshëm vendor “Familja Moderne”.

Ai mblidhte pranë vetes shqiptarët çdo të diele, teksa sillte skena nga më të ndryshme humoristike me personazhet e veçanta të tij.

Një ndër më të vegjlit që ka luajtur në këtë serial është Lekë Berisha, i cili luante rolin e ‘Robertit’, djali të madh të personazhit ‘Ardi’, që luhej nga aktori Armond Morina.

Ndryshe, për ata që nuk e njohin, Leka është djali i regjisorëve të famshëm Fatos dhe Vjosa Berisha.

Me kalimin e viteve ai ka ndryshuar shumë, pasi është rritur, dhe statusi i tij emotiv nuk është i njëjti.

Kjo pasi tash e një kohë ai është në lidhje dashurie me me bukuroshen nga Prishtina Gemza Burgija.

Në rrjetet e tyre sociale, mund të njiheni me plot fotografi të çiftit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *